Back to Question Center
0

چگونه از تروجان جلوگیری کنیم؟ ndash؛ توصیه از Semalt

1 answers:

نرم افزارهای مخرب به انواع نرم افزارهای خصمانه شامل کرم های رایانه ای، ویروس ها، ransomware، adware، spyware، scareware، اسب های تروجان و سایر برنامه های خطرناک اشاره می کنند. بدافزارها می توانند از نقص های امنیتی یا آسیب پذیری در طرح های سیستم عامل، در برنامه های کاربردی یا نسخه های آسیب پذیر Adobe Flash Player، Java SE و Adobe Reader استفاده کنند. اثرات آنها از دزدی هویت تا خشم به تصادف کامپیوتری متغیر است.

مهم است که از نرم افزارهای مخرب خلاص شوید - zwischenlagerung umzugsfirma. برای این، باید نکات زیر را که توسط جک میلر، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt تعیین شده، در نظر داشته باشید.

جلوگیری از رفتار آنلاین عاقلانه

جلوگیری از بدافزار با رفتار آنلاین معقول ممکن است. برای خلاص شدن از ویروس ها و نرم افزارهای مخرب به کمک یک متخصص کامپیوتر یا یک برنامه نویس نیازی ندارید. شما فقط باید نصب و دانلود چیزهای غیر ضروری را متوقف کنید. اگر برخی از ابزارها و یا نرم افزار در حال استفاده نیستند، شما باید آنها را در اسرع وقت آنها را از سیستم کامپیوتری خود حذف کنید. به همین ترتیب، اگر شما در مورد اعتبار وب سایت مطمئن نیستید، باید آن را ترک کنید و یک جایگزین پیدا کنید.

هکرها اغلب ایمیل های احمقانه ارسال می کنند. مهم این است که شما به هیچ چیز مرتبط با ایمیل اعتماد ندارید. به خصوص زمانی که شما ایمیل های اسپم دریافت می کنید، نباید یک پیوست را کلیک کنید یا آن را نصب کنید، زیرا ممکن است حاوی ویروس ها یا نرم افزارهای مخرب باشد. به طور مشابه، اگر همکار یا عضو خانواده شما یک درایو فلش یا دی وی دی با فایل های آلوده در آن به شما بدهد، نباید کورکورانه آن را بپذیرید. اطمینان حاصل کنید که یک نرم افزار آنتی ویروس بر روی رایانه خود نصب کرده اید..در غیر این صورت، بهتر است که این DVD ها را بازی نکنید.

برخی از جعبه ها و پنجره های پاپ آپ برای نابود کردن دستگاه های رایانه تلاش می کنند. شما نباید بر روی لینک آنها کلیک کنید و از پذیرش اسکن سیستم رایگان استفاده نکنید. اجازه بدهید در اینجا به شما بگویم که هیچ چیز در این دنیا آزاد نیست. ما باید هزینه یک نرم افزار رسمی را بپردازیم، بنابراین ابزارهای آنتی ویروس پاپ آپ برای هیچ چیز مناسب نیستند. شما می توانید تمام پنجره ها را از طریق ویندوز Task Manager (Ctrl-Alt-Delete) بسته کنید. شما باید از نرم افزارهای ناشناخته حتی در زمانی که یک وب سایت کاملا جذاب و حرفه ای به نظر می رسد اجتناب کنید. در عین حال، شما باید از خدمات غیرقانونی اشتراک فایلها اجتناب کنید. هکرها پس از ساختن ستاره های فیلم مشهور، آلبوم های موسیقی و برنامه هایشان برای ترساندن مردم به دانلود آنها هشدار می دهند.

حذف نرم افزارهای مخرب با نرم افزار معتبر

مهم نیست که چقدر عاقل یا نگران هستید، سیستم کامپیوتری شما هر زمان می تواند آلوده شود. به همین دلیل است که شما باید نرم افزارهای مخرب و ویروس را فقط با نرم افزار معتبر و قانونی حذف کنید. شما نباید یک ابزار را که مطمئن نیستید نصب کنید نصب کنید. استفاده از ویندوز به روز رسانی و سیستم خود را یک بار یا دو بار در هفته ارتقا دهید. این به طور خودکار به شما اطلاع می دهد که آیا به روز رسانی ها در دسترس هستند. شما به راحتی می توانید آن را از اینترنت دانلود کنید و نصب چند ثانیه طول می کشد. در عین حال، مهم است که مرورگر خود را به روز نگه دارید. آخرین نسخه های مرورگر را دانلود کنید تا از آخرین ویژگی ها و ویژگی های خود لذت ببرید. شما باید نرم افزار آنتی ویروس را اجرا کنید تا ایمن در اینترنت بماند. تمام وقت آن را روشن کنید و آن را یک یا دو بار در ماه تجدید کنید. Anti-malware، همچنین به عنوان ضد جاسوسی شناخته می شود، یک جزء قدرتمند برای هر دستگاه رایانه ای است. این برنامه مستقل، سیستم رایانه شما و پروفایل های رسانه های اجتماعی شما را از تهدیدات و ویروس های احتمالی محافظت می کند. همچنین می توانید از فایروال ویندوز استفاده کنید که خوب است تا دستگاه خود را از بدافزارها و ویروس ها جلوگیری کنید. اگر برنامه های ایمیل شما به درستی فیلتر هرزنامه را نداشته باشند، مهم است که هر چه زودتر فیلتر هرزنامه را امتحان کنید

November 28, 2017