Back to Question Center
0

آیا می خواهید ترافیک داخلی را از Google Analytics حذف کنید؟ متخصص Semalt می گوید چگونه

1 answers:

در بازاریابی اینترنتی، هدف قرار دادن هر بازاریاب، تامین ثابتی از بازدیدکنندگان است. با این حال، هر بازدید کننده نمی تواند به عنوان یک مشتری بالقوه محسوب شود. در اغلب موارد، کارکنان شما یا سایر اشخاص ممکن است برای یک هدف خاص با سرور تماس بگیرند - team logo creator free. در این مورد، ممکن است بخواهید این بازدیدکنندگان را از سیستم خود حذف کنید. این تورها تمایل به تشکیل برخی از سنگین ترین استفاده های وب سایت را دارند. حذف مناسب از دیدار کارکنان از آمار شما می تواند دقت نتایج تجزیه و تحلیل را افزایش دهد و همچنین تصویری واقعی از نوع ترافیک را که وب سایت جذب می کند، به ارمغان بیاورد.

اندرو Dyhan، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، در مقاله ارائه می دهد برخی از نکات قانع کننده در این رابطه.

اطلاعات مربوط به آدرس IP

هنگامی که بازدیدکنندگان روی URL سایت شما کلیک می کنند، سرور هر بازدید را با یک آدرس IP اختصاصی شناسایی می کند. آدرس IP نشان دهنده یک مکانیزم است که از طریق آن مرورگر که به سرور دسترسی دارد اتصال می کند. به عنوان مثال، آدرس آی پی یک گوشی هوشمند، رایانه لوحی، دسکتاپ یا هر وسیله دیگری که کاربر آن است. در موارد دیگر، ربات های جستجوگر از گوگل همچنین از این آدرس های IP برای شخصی سازی هدف خود استفاده می کنند. هکرها همچنین می توانند از آدرس های IP برای هدف قرار دادن نرم افزارهای مخرب و ویروس خود استفاده کنند.

بدون آدرس IP

مهم است قبل از ادامه آدرس IP کاربر را تعیین کنید. جستجوی ساده گوگل "آدرس IP من چیست" می تواند Google را به شما آدرس IP شما بدهد. آدرس IP انعکاسی از موقعیت جغرافیایی است که کاربر به اینترنت دسترسی دارد. برای حذف یک آدرس IP منحصر به فرد، وارد پنل مدیریت Google Analytics شوید. از بالای صفحه، روی دکمه فیلترها کلیک کنید. از اینجا، ممکن است یک نام، محل یا آدرس IP را از ترافیک فعلی فیلتر کنید.

آدرس IP همیشه به عنوان شماره های 3 و 4 رقم با نقطه اعشار جدا می شود. پیشرفت هر مرحله را ذخیره کنید. اگر شما بعضی از مکان های مختلف برای آدرس آی پی را داشته باشید، آنها را با تکرار فرایند فوق از مکان های اداری جدا کنید. ممکن است مسدود کردن بعضی از آدرس های IP در Google Analytics امکان پذیر باشد. در منوی فیلتر جدید، امکان فیلتر کردن سفارشی را به جز برخی از شاخههایی که انتخاب میکنید، امکانپذیر است. هنگامی که این تنظیمات را تنظیم می کنید، بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که پیشرفت را ذخیره کنید.

نتیجه گیری

با حذف برخی از آدرس های IP از ترافیک خود می تواند یک اقدام ضروری برای تمرکز بر روی مخاطبین شما باشد. این نه تنها می تواند یک عکس واضح تر در تبدیل داشته باشد بلکه همچنین به افراد کمک می کند راه های دیگری را برای رسیدن به دیگر مشتریان پیدا کنند. امکان دستیابی به جغرافیایی با استفاده از آدرس های IP کاربر امکان پذیر است. در موارد دیگر، اسپم ها تمایل دارند که بدافزار را با آدرس های IP گسترش دهند. جدا کردن ترافیک کارکنان از بازدیدکنندگان دیگر می تواند به وب سایت تجارت الکترونیکی کمک کند تا از ویروس ها دور بماند.

November 28, 2017