Back to Question Center
0

کلاهبرداری هرزنامه خطرناک در سراسر جهان - ؛ هشدار از Semalt

1 answers:

سازندگان تروجان توجه خود را از طریق رسانه های شبکه ای مبتنی بر وب با هدف جمع آوری داده های فردی جلب کرده اند. این تصور را ایجاد می کند که این سازندگان بدافزار تصمیم به عقب برداشتند. به جای روش معمول برای از بین بردن این جلسه به طور مداوم، نرم افزارهای مخرب در حال حاضر یک استراتژی ساده تر را اتخاذ می کنند - kelley blue book used trailer.

اولیور کینگ، مدیر موفقیت مشتری خدمات دیجیتال Semalt ، هشداری به حملات خطرناک از هکرها در سراسر جهان می دهد.

در حالی که بخش بزرگی از ما تمایل به در نظر گرفتن hoodlums دیجیتال به عنوان برنامه نویسان نابغه که حمله از لبه های لبه را از پشت سایه های hoodie اجرا می کنند، حقیقت این است که بخش مهمی از صنعتگران اصلی ترفند است. آنها با ساختن رویکردهای مدرن برای رسیدن به چارچوب های پیچیده امنیتی مواجه نیستند. چرا سعی کنید همه ی این ناراحتی را تنظیم کنید تا بتوانید کاربر را به تسلیم داده یا کلیک بر روی یک اتصال متوقف کنید؟

سازندگان تروجان مشاوره ای برای تحریم های آی پی در نظر گرفته شده برای جلوگیری از هرزنامه در پیشنهاد برای حفظ فاصله استراتژیک از کشف و افزایش نرخ ضربه در صندوق پستی.

اگر برنامه های عیب یابی بر روی ماشین های آلوده یافت می شوند، اگر برنامه های عیب یابی بر روی ماشین های آلوده یافت شوند، در صورتی که برنامه های کاربردی به طور مرتب نزدیک به یک تحلیلگر بدافزار نشان دهند، خود را خاموش خواهد کرد. در صورتی که این چک ها عبور کنند، Sarvdap در آن مرحله تلاش می کند تا با صفحه فرود مایکروسافت ارتباط برقرار کند تا قابلیت دسترسی را بررسی کند و بعد به سرور احضار و کنترل آن متصل شود.

این یک استراتژی مقایسه ای با استفاده از تست های شناسایی تروجان های کاربردی مثل آلودگی است. افزودن توسط VXers به ​​منظور تست اینکه آیا تروجان هایشان زیر دشمن به رادار های عفونت لغزش خواهند شد یا خیر.

این تله احتمالا گسترش خواهد یافت. نویسندگان بدافزار همیشه از رقبا به دست می آیند. ایجادکنندگان بزرگ بتنی با محوریت اسپم میتوانند عملا با اضافه کردن چکهای تحریم به افزایش نرخهای هرزنامه هشدار دهند.

با توجه به اینکه چگونه با وجود یک نوع اساسی جرایم اینترنتی، هرزنامه هرگونه تروجان، نرم افزارهای مخرب و پیام های فیشینگ را به انجمن هایی از هر اندازه مجهز می کند، اداماند ادعا می کند که "گام های مفید" که می تواند به طوری که به طور کامل مانع این جنگ گرفته شده است.

یکی از آن ها، استفاده از پیغام اعتبار سنجی پیغام، اعلام و مطابقت پیام های DMARC و کنفرانس تأیید ایمیل است که مشتریان را قادر می سازد تا دریابند که چه ایمیل های معتبر و چه نوع اسپم با ظرفیت دقیق برای پیشرفت تغییر و امنیت

November 28, 2017