Back to Question Center
0

کلاهبرداری برای متوقف کردن تروجان های پاپ آپ و هرزنامه ها - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

پنجره های بازشو و هرزنامه یک عادت معمول در استفاده از اینترنت امروز هستند. پنجره ها ممکن است از شرکت های قانونی که علت و دلایل خاصی دارند، بیاید. با این حال، برخی از پنجره ها ممکن است از تروجان یا انواع دیگر تروجان ها، که ممکن است در سیستم وجود داشته باشد، می آیند. هر کدام از این منبع، شما باید مراقب پنجره ها باشید - instalar skype en centos 5. بعضی از آنها می توانند شامل ویروس ها باشند، که می تواند به انجام اقدامات متعدد شر برای قربانیان پایان دهد

از سوی دیگر، نیک چایکوفسکی، مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt ، اظهار می کند که هرزنامه یک مشکل رایج در اکثر کاربران ایمیل است. پیام های هرزنامه از افرادی است که ممکن است ناقض بدی بر قربانی باشند. در بیشتر موارد، هرزنامه شامل تروجان هایی است که در ایمیل های خود و سایر لینک های مضر موجود هستند. در موارد دیگر، افراد پیام هایی حاوی هرزنامه را برای ربودن کامپیوتر قربانی و ارسال اطلاعات خود به آنها ارسال می کنند.

نحوه بروزرسانی بدافزارها و هرزنامه

تروجان ها می توانند در یک پنجره ظاهر شده حتی ایمیل های اسپم وجود داشته باشند. در موارد دیگر، برخی از نرم افزارهای مخرب که در حال حاضر در رایانه قرار دارند می توانند سایر پنجره های بازشو را ایجاد کنند. بدافزار همچنین می تواند یک کد باشد که می تواند در قسمت پیام ایمیل باشد. علاوه بر این، ایمیل های اسپم همچنین می توانند بدافزار را به شیوه ای که سیستم های خود را اجرا می کنند ایجاد کنند. به عنوان مثال، کاربران مایکروسافت چشم انداز می توانند زمانی که پیش نمایش تصاویر موجود در کد خود را حملات هک می کنند.

راه های جلوگیری از تروجان

هنگام برخورد با ایمیل، اطمینان از ایمنی مهم است. به عنوان مثال، مهم است که هر پیوست یا پیام متنی را از منابع که روشن نیست، باز کنند. علاوه بر این، برخی از فرستندگان معروف ترین معروف ترین سرویس دهنده های ایمیل هستند. پیشنهادات سریع را قبول نکنید و همچنین برنامه های سریع و غنی را دریافت نکنید. این ها بعضی از شیوه های ارزان این جنایتکاران سایبری برای گرفتن مردم است. در نهایت، لینک های موجود در ایمیل های اسپم مانند دکمه لغو اشتراک را کلیک کنید. این خطا اعتبار نامه ایمیل شما را به هکرها تأیید می کند و درب ها را برای حملات بیشتر باز می کند.

جلوگیری از ظهور و آسیب آنها

اکثر پنجره ها به علت تاثیر برخی از نرم افزارهای جاسوسی به حساب می آیند. در نتیجه، از بین بردن برخی از نرم افزارهای جاسوسی، که می تواند پنجره های بازشو را ایجاد کند، حیاتی است. به عنوان مثال، از کلیک کردن بر روی هر پاپ آپ اجتناب کنید حتی با کلیک کردن بر روی دکمه بستن آن، حتی سعی نکنید یک پنجره را ببندید. در عوض آن را از سینی سیستم لغو کنید.

به روز رسانی سیستم عامل، و همچنین نرم افزار ضد جاسوس افزار، می تواند موفقیت زیادی داشته باشد. به عنوان مثال، نرم افزار ضد جاسوس افزار می تواند برخی از ویروس های موجود در سیستم را خاموش کند. همچنین مهم است که تنظیمات امنیتی مرورگر را افزایش دهیم. نگه داشتن از وب سایت هایی که ایمنی روشن نیست می تواند یکی از حملات مخرب را نجات دهد.

November 28, 2017