Back to Question Center
0

اقامت دور از Keyloggers - ؛ کارشناس Semalt

1 answers:

همه ما از رایانه شخصی ما برای به اشتراک گذاری عکس ها، گشت و گذار در اینترنت و برقراری ارتباط با دوستان در رسانه های اجتماعی استفاده می کنیم. همچنین برای پرداخت صورتحساب استفاده می شود و مشتریان بالقوه را در سراسر جهان هدف قرار می دهد. بد نیست بدانید که اینترنت زندگی ما را آسان ساخته است. اکنون ما می توانیم هر چیزی را در eBay بخریم و برنامه های کاربردی وام خود را از طریق فضای مجازی انتقال دهیم.

جیسون آدرر، مدیر موفقیت مشتری Semalt ، هشدار می دهد که مهم است از نرم افزارهای جاسوسی که از شمار زیادی از هکرها برای سرقت اطلاعات خصوصی شما استفاده می کنند دور بمانند - βασιλικος πολτος εκτος ψυγειου. این برنامه ها برای مقاصد غیر قانونی مورد استفاده قرار می گیرند. Keyloggers بر روی کامپیوتر شما نصب می شود یا به صورت دستی یا توسط stalkers، کرم ها، تروجان ها و یا ویروس ها. هکرها از آنها برای گرفتن شماره کارت اعتباری، اطلاعات حساب کاربری و کلمه عبور خود استفاده می کنند و به شما زمان سختی در اینترنت می دهند. دیوید ریدکوپ از Nerds می گوید که شرکت ها هر ماه با توجه به حملات هکینگ و فیشینگ مقدار زیادی اطلاعات را از دست می دهند.

کلیدهای کنترل از راه دور

Keyloggers معمولا به رایانه های شما به روش های مختلف متصل می شوند. آنها به صورت خودکار نصب می شوند و یا احتمالا به شکل ویروس ها، کرم ها و تروجان ها می آیند. همه آنها خطرناک هستند و می توانند مسائل جدی برای رایانه شما ایجاد کنند. وقتی یک فایل موسیقی را دانلود کرده یا وبسایتهای ناامن را مرور میکنید، احتمالا توسط keyloggers به ​​دام افتاده است..بنابراین، مهم است که شما آنها را از نفوذ سیستم های رایانه خود متوقف کنید. شما نباید یک فایل موسیقی یا ویدیو را از منابع غیر قانونی دانلود کنید. هنگامی که برنامه های keylogger در دستگاه های شما جاسازی شده است، ممکن است برای آنها آنها را شناسایی نکنید و از آنها خلاص شوید. Keyloggers دشوار است برای شناسایی، و هدف خود را به سرقت اطلاعات شخصی شما

چه کارشناسان می گویند

مارکوس جاکوبسون، استاد دانشگاه ایندیانا، می گوید که ما نمی توانیم از keyloggers پس از نصب آنها خلاص شویم. هنگامی که یک کامپیوتر آلوده می شود، برای یک دوره خاص ناپایدار می شود. خوشبختانه، برخی از اقدامات پیشگیرانه می توانند بدون هیچ گونه مداخله ای را در اختیار داشته باشند.

نصب نرم افزار ضد جاسوس افزار

شما باید نرم افزار ضد جاسوس افزار را نصب کنید که keyloggers را هدف قرار می دهد و حضور آنها را تشخیص می دهد. آنها همه انواع ویروس ها و کی لاگر ها و تمامی انواع دیگر نرم افزارهای جاسوسی را کشف و نابود می کنند. هزینه این محصولات چیزی حدود 30 تا 50 دلار است. شما باید فقط ابزارهای ضد جاسوسی معروف برای محافظت از رایانه خود در برابر کرم ها، ویروس ها و انواع تروجان ها خریداری کنید.

تغییر به حالت محدود کاربر

شما می توانید تنظیمات رایانه خود را به حالت محدود کاربر تغییر دهید. این گزینه برای سیستم عامل های ویندوز XP در دسترس است و احتمالا به ویستا نیز ارتقا می یابد. با استفاده از این گزینه می توانید تنظیمات پیش فرض دستگاه خود را به حالت "مدیر" تغییر دهید. این بدان معنی است که هیچ کس دیگر قادر به دسترسی به دستگاه شما نخواهد بود. با تغییر تنظیمات به حالت "کاربر محدود"، می توانید کامپیوتر خود را از همه انواع keyloggers، ویروس ها و نرم افزارهای مخرب محافظت کنید. رایانه شما تنها یک حساب کاربری مدیر دارد و تمام کاربران دیگر برای دسترسی به دستگاه غیرفعال هستند. آخرین باری نیست که شما باید به نرم افزار رایگان ببخشید زیرا ممکن است تعداد زیادی از ویروس های keyloggers وجود داشته باشد. شما فقط باید از اینترنت اکسپلورر مایکروسافت یا گوگل کروم برای مرور اینترنت استفاده کنید.

November 28, 2017