Back to Question Center
0

گفتگوهای کارشناس Semalo درباره موج جدیدی از اسپم ارجاع خراب کردن گوگل آنالیز داده ها

1 answers:

اگر متوجه شوید که بسیاری از ترافیک ارجاع به Google Analytics شما می آیند، باید هکرها در تلاش برای سرقت اطلاعات و جزئیات سایت خود باشند. کارشناسان فناوری، ما را با بسیاری از نکات، ترفندها و پیشنهادات در مورد چگونگی خلاص شدن از هرزنامه ارجاع ارائه کرده اند. آنها تعدادی روش شناسی برای مبارزه با آن ارائه کرده اند و پیشنهادات بالقوه ای را برای شما در نظر گرفته اند - el arte digital fotografia profesional.

امروزه بسیاری از قطعات اسپم ارجاعی به اطلاعات Google Analytics آسیب می رسانند. این مسئله برای نرمافزارهای وب و مشارکتکنندگان وب سایتها بسیار مهم است. حملات به شدت گزارش های ارجاع ترافیکی را ارائه می دهند و به خواص گوگل آنالیته آسیب می رسانند. بد نیست بدانید که این یکی از مشکلات عمده برای صاحبان کسب و کار کوچک و بزرگ است.

متأسفانه هیچ راهی برای از بین بردن هرزنامه ارجاعی وجود ندارد، اما راهنمایی های زیر که توسط آرتم ایبگریان مدیر ارشد موفقیت در موفقیت مشتری Semalt تعیین شده است، می تواند مانع رسیدن آن به میزان قابل توجهی شود وب سایت ما ایمن و محافظت شده

مهاجمان که اسپم Google Analytics را تولید می کنند

سوال اینجاست که چرا و چگونه مهاجمان اسپم گوگل آنالیز را تولید می کنند؟ برای مدیران وب، پیدا کردن پاسخ این سوال خیلی سخت نیست. آنها می توانند جزئیات Google Analytics خود را بررسی کنند و اگر سایت هایشان ترافیک جعلی را دریافت کنند، ارزیابی می شود..برای صاحب وب سایت مهم است که ترافیک ارگانی برای سایت خود تولید کند. هکرها برای تولید ترافیک غیرمجاز و جعلی مورد استفاده قرار می گیرند. فروش و رهبری چنین برنامه های ارجاعی برای هیچ چیز خوب نیست. هکرها از این ترفندها فقط برای گسترش ویروس ها، نرم افزارهای مخرب و حملات فیشینگ خود استفاده می کنند. بنابراین، اگر متوجه شوید سایت شما در حال دریافت ترافیک مشکوک از منابع ناشناخته است، شما باید اقدامات فوری را انجام دهید.

چگونه اسپم ارجاعی رخ می دهد؟

حالا ما می خواهیم به شما بگویم که اسپم ارجاع چگونه اتفاق می افتد؟ بسیاری از هکرها به سایت های شما حمله می کنند و اطلاعات شما را با استفاده از ربات ها سرقت می کنند. بعضی از آنها حتی از انواع مختلف بوت نت استفاده می کنند تا تعداد زیادی از افراد را فریب دهند. بعضی از مهاجمان حتی برای نمایش وبسایتهای بیشتر و بیشتر وبسایتها، نمایشهای تقلبی و شبح را تولید میکنند. برای این، آنها به سایت خود رباتها را ارسال کرده و سعی در نشان دادن آن در هنگام دریافت ترافیک آلی دارند. چنین مهاجم هایی ردیاب های Google Analytics و اسکریپت های جاوا را برای جمع آوری داده ها از سرور های شما اجرا می کنند. آنها سپس از این داده ها برای فعالیت های جعلی استفاده می کنند.

Google Analytics

ما از این واقعیت آگاهیم که گوگل آنالیتیک یکی از قابل اعتماد ترین، معتبر ترین و باهوش ترین محصولات است که برای اطمینان از ایمنی و امنیت وب سایت ها ایجاد شده است. شما می توانید تعداد بازدید های منحصر به فرد سایت خود را با استفاده از Google Analytics و دیگر سیستم عامل های مشابه را پیگیری کنید. یک کد باید در سایت شما وارد شود تا گوگل آنالیز فعال شود. این کد اغلب توسط هکرها به سرقت رفته است؛ زیرا آسان است حدس بزنید و می توانید برای فعالیت های غیر قانونی خود استفاده کنید.

برای هر وب مستر مشخص است که Google Analytics اجازه می دهد پنجاه خواص در یک حساب کاربری. هر دارایی شماره سریال خاصی دارد به عنوان یک وب مستر، وظیفه شما این است که این شماره سریال را حدس بزنید یا آن را غیرممکن کنید. شما می توانید آن را با بازدید از صفحه تنظیمات خود تغییر دهید.

November 28, 2017